Пропонуємо Вашій увазі промислові холодильні камери, морозильні камери та камери шокового охолодження.

Холодильні та морозильні камери призначені для довгострокового та короткострокового збереження того чи іншого товару чи продукції з високими температурними вимогами до їх збереження. Шокові камери призначені для швидкого охолодження та заморожування попередньо підготовленої сировини чи готової продукції з урахуванням їх індивідуальних особливостей.

Той чи інший вид продукції потребує індивідуальних умов для збереження чи охолодження, Наша компанія пропонує широкий асортимент обладнання спрямованого на дотримання таких умов. Ми допоможемо Вам обрати правильне устаткування і врахувати особливості умов збереження.

Холодильні та морозильні камери влаштовують для збереження продукції в супермаркетах, готельно-ресторанних комплексах, оптових складах, виробничих складських приміщеннях, безпосередньо на виробничих площадках, на торгових площадках, в цехах тестування електронної продукції, а також побутовий сегмент холодильних камер.

Демонстраційні холодильні камери

Під замовлення.

Спеціалісти «Холод карпат» допоможуть Вам у вирішенні будь-яких нестандартних завдань. Демонстраційні холодильні камери використовують безпосередньо на торгових майданчиках для демонстрації асортименту товару який потребує умов збереження з відповідним температурним режимом. Наприклад різні м’ясні вироби, квіткова продукція та будь-який інша продукція.

Холодильна камера для хлібобулочної продукції та сировини

Під замовлення.

Спеціалісти «Холод карпат» допоможуть Вам організувати роботу на пекарні а саме підберемо і змонтуємо холодильну камеру для підготовки і збереження сировини та готової продукції.

Холодильна камера для збереження м’яса

Під замовлення.

М’ясо – дуже популярний продукт харчування, страви з якого займають значну частину раціону більшості людей. Щоб смачно і з користю вживати продукт, дуже важливо правильно зберегти його свіжість, в чому спеціалісти «Холод карпат» Вам і допоможуть, підберемо обладнання з потрібним температурним режимом у відповідності до поставленого завдання – потрібно охолодити, заморозити чи створити умови для зберігання продукції.

Холодильна камера для збереження риби

Під замовлення.

Наші інженери підберуть спеціальне обладнання для охолодження рибної продукції. Риба відноситься до категорії продукції яка швидко псується. Для охолодження риби та морепродуктів, а також для довгострокового зберігання замороженої риби підходять холодильні камери середньої потужності та камери шокової заморозки

Камери шокової заморозки

Під замовлення.

Інженери «Холод карпат» проведуть розрахунок холодильного обладнання для швидкого заморожування чи охолодження Вашої продукції і врахують всі фактори які впливають на якість продукту після і під час процесу охолодження.

Холодильні камери для збереження моркви

Під замовлення.

Особливий і індивідуальний підхід до довгострокового зберігання в холодильній камері має морква а також ряд інших коренеплодів, адже із-за своїх особливостей вона повинна зберігатись окремо від інших овочів. Морква виділяє етилен, має підвищений рівень нітратів, потребує постійної температури та високої вологості повітря. Наші спеціалісти допоможуть Вам у підборі обладнання з відповідними особливостями.

Холодильні камери та установки (чиллери) для пива

Під замовлення.

Спеціалісти «Холод карпат» допоможуть Вам в організації технологічної ліні з виробництва пива. Смакові якості пива напряму залежать від якості сировини, процес виготовлення пива не обходиться без участі в технологічній лінії холодильного обладнання.

Холодильні камери для готельно-ресторанних комплексів

Під замовлення.

В асортименті «Холод карпат» є холодильні камери для різноманітних рішень і там де немає для них місця. Є розбірно/збірні і збірні сендвіч панелі під індивідуальний розмір, холодильне обладнання під різноманітний асортимент товарів. Такі рішення мають важливе місце в організації готельно-ресторанному бізнесі, адже ваші продукти на кухні повинні бути завжди свіжі.

Ми пропонуємо холодильні та морозильні камери для збереження та охолодження різного виду продукції, такі як холодильна камера для хлібобулочної продукції та сировини, холодильна камера для збереження м’яса, холодильна камера для збереження риби, камери шокової заморозки, холодильні камери для збереження моркви, холодильні камери та установки (чиллери) для пива, холодильні камери для готельно-ресторанних комплексів. Ми працюємо по всьому Закарпаттю: Мукачево, Ужгород, Хуст, Свалява, Іршава, Берегово, Виноградово, Виноградів, Тячів, Рахів, Чоп, Воловець, Міжгір’я, Долина, Сільце, Солотвино, Буштино.