ДОСВІД

Ми працюємо вже більше 10 років, тому наш досвід перевірений часом

info-circle-solid

ІНФОРМАЦІЯ

Надамо професійну консультацію по всім Вашим питанням, щоб Вам було легше вибрати

store-alt-solid

НАЯВНІСТЬ

Наші товари знаходяться на нашому складі, тому Вам не потрібно довго чекати

shipping-fast-solid

ДОСТАВКА

Швидка доставка по всій Україні зручним для Вас сервісом доставки (Нова Пошта, SAT та інші)

Досвід: Ми  пропонуємо свої товари та послуги на українському ринку з 2012 року, і за цей час зарекомендували себе як надійний партнер в галузі промислового холода та системах кондиціювання. За цей невеликий проміжок часу діяльності наша компанія стрімко розвивається завдяки висококваліфікованим спеціалістам і довірі клієнтів до нас. Набутий рівень нами знань і підготовки дає змогу здійснювати інженерні розрахунки, підбір і монтаж холодильного обладнання, систем кондиціювання та торгового обладнання для різних галузей діяльності. Індивідуальний підхід до клієнтів. Наші сервісні бригади в найкоротші терміни готові їхати на Ваш виклик і виконати необхідне завдання ефективно і саме головне швидко так як наша база обладнання та запчастин завжди поповнюється незалежно від об’ємів робіт.

Інформація: Основною нашою діяльністю є оптова та роздрібна торгівля, надання послуг з попереднього розрахунку та послідуючою організацією монтажних робіт холодильного обладнання для різних потреб господарювання, проектування систем кондиціювання з подальшим їх монтуванням, наші спеціалісти допоможуть Вам у підборі різного торгового обладнання з асортименту для ефективного улаштування вашого робочого місця. А наші виїзні бригади для безперебійної вашої діяльності проводять комплекс сервісних послуг а саме ремонтні роботи будь-якої складності та технічне обслуговування обладнання. Гнучка система знижок.

Наявність: Ефективність нашої роботи зумовлена наявною на складі базою  різного обладнання, комплектуючих та запчастин. Широкий асортимент комплектуючих та запчастин холодильного обладнання в наявності, широкий асортимент кондиціонерів.

Способи доставки

  • Самовивіз (в робочий час з 8.00-18.00)
  • Доставка курєром
  • Доставка поштою
  • Транспортними компаніями
  • Нова Пошта

Спосіб оплати

  • Безготівковий розрахунок
  • Готівковий.