ДОСВІД

Ми працюємо вже більше 10 років, тому наш досвід перевірений часом

ІНФОРМАЦІЯ

Надамо професійну консультацію по всім Вашим питанням, щоб Вам було легше вибрати

НАЯВНІСТЬ

Наші товари знаходяться на нашому складі, тому Вам не потрібно довго чекати

ДОСТАВКА

Швидка доставка по всій Україні зручним для Вас сервісом доставки (Нова Пошта, SAT та інші)

Досвід: Ми  пропонуємо свої товари та послуги на українському ринку з 2012 року, і за цей час зарекомендували себе як надійний партнер в галузі промислового холода та системах кондиціювання. За цей невеликий проміжок часу діяльності наша компанія стрімко розвивається завдяки висококваліфікованим спеціалістам і довірі клієнтів до нас. Набутий рівень нами знань і підготовки дає змогу здійснювати інженерні розрахунки, підбір і монтаж холодильного обладнання, систем кондиціювання та торгового обладнання для різних галузей діяльності. Індивідуальний підхід до клієнтів. Наші сервісні бригади в найкоротші терміни готові їхати на Ваш виклик і виконати необхідне завдання ефективно і саме головне швидко так як наша база обладнання та запчастин завжди поповнюється незалежно від об’ємів робіт.

Інформація: Основною нашою діяльністю є оптова та роздрібна торгівля, надання послуг з попереднього розрахунку та послідуючою організацією монтажних робіт холодильного обладнання для різних потреб господарювання, проектування систем кондиціювання з подальшим їх монтуванням, наші спеціалісти допоможуть Вам у підборі різного торгового обладнання з асортименту для ефективного улаштування вашого робочого місця. А наші виїзні бригади для безперебійної вашої діяльності проводять комплекс сервісних послуг а саме ремонтні роботи будь-якої складності та технічне обслуговування обладнання. Гнучка система знижок.

Наявність: Ефективність нашої роботи зумовлена наявною на складі базою  різного обладнання, комплектуючих та запчастин. Широкий асортимент комплектуючих та запчастин холодильного обладнання в наявності, широкий асортимент кондиціонерів.

Способи доставки

  • Самовивіз (в робочий час з 8.00-18.00)
  • Доставка курєром
  • Доставка поштою
  • Транспортними компаніями
  • Нова Пошта

Спосіб оплати

  • Безготівковий розрахунок
  • Готівковий.