Алюмінієвий теплообмінник з гідрофільним покриттям
Нічний режим
Нічний режим (режим сну) забезпечує умови для спокійного сну і комфортного пробудження. Режим триває протягом 7-ми годинного циклу, при цьому зменшується швидкість вентилятора, тим самим знижуючи рівень шуму, а так само автоматично, через задані проміжки, змінюючи задані з пульта температурні значення (в режимі охолодження температура піднімається на кілька градусів, а в режимі обігріву опускається). Після закінчення режиму (через 7 годин) установки температури повертаються до спочатку заданому значенню.
Виявлення витоку холодоагенту
Виявлення витоку холодоагенту – електронна функція, яку здійснює головний модуль керування та самодіагностіки кондиціонера. Датчик температури хладогенту, що встановлений на випарнику, визначить момент «перегріву» хладону на вході у випарник, та процесор висвітить код аварії «Ес» на дисплеї внутрішнього блоку. Це означає необхідність звернення до сервісного центру, фахівця, для подальшого тестування можливих проблем у холодильному контурі спліт-системи.
Режим осушення
Режим осушення автоматично вибирає режим охолодження, заснованої на різниці між встановленою темпаратура і дійсної кімнатною температурою. Температура регулюється під час зниження вологості повітря повторюваному включенням і вимиканням режиму охолодження і тільки вентиляції. при включенні режиму осушення на ПДУ відображається «Краплинка”
Температурна компенсація
Функція температурної компенсації коректує температуру в зоні знаходження людини до комфортної, (т.к. температура повітря близько підлоги та стелі може відрізнятись на декілька градусів) шляхом додаткового підвищення / пониження темпреатури від значення заданого з ПДК. Таким чином відбувається компенсація та вирівнювання загальної температури в приміщенні. Для побутових спліт систем значення встановлено виробником і становить 2°С.
Теплообмінник із підвищеною тепловіддачею
Підвищена тепловіддача. У блоках використовуються теплообмінники з трубками особливої конструкції, внутрішня поверхня яких має насічки трапецієподібної форми “Innergrove cooper”, що забезпечує максимально збільшену площу поверхні теплообміну. Завдяки цьому тепловіддача підвищується на 28%, знижується рівень енергоспоживання і, отже, збільшується ефективність роботи системи.